Jeśli czytasz tę stronę, to prawdopodobnie chcesz dołączyć, jako wolontariusz, do redakcji SepsaBezTajemnic.pl i już, z uwagi na ten fakt, jest mi niezmiernie miło.


Cześć, mam na imię Mariusz, i jestem pomysłodawcą i redaktorem naczelnym tej strony. Serwis SepsaBezTajemnic.pl zadebiutował w marcu 2019 roku. Utworzyłem go z pasji, chcąc się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem jako ratownik medyczny.

Serwis powstał jako pierwszy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom sepsy, gdzie ludzie nią dotknięci oraz ich bliscy mogli by znaleźć w jednym miejscu wiarygodne informacje o tej przypadłości.

Niestety proza życia, codzienne obowiązki rodzinne oraz zawodowe nie pozwalają mi na poświęcenie tyle czasu ile bym chciał. Poszukuję wolontariuszki/ wolontariusza, którzy wezmą udział w pracach on-line redakcji i ten sposób spełnią się w pomocy potrzebującym.

Do prowadzenia portalu potrzebny jest ogromny nakład pracy, dlatego każda pomoc będzie nieoceniona – zwłaszcza tych wolontariuszy, którzy chcieliby mi pomagać trochę dłużej. Prowadzenie serwisu przez jedną osobę jest bardzo czasochłonną pracą, Dlatego też poszukuję osób mających czas i chęci pomocy w rozwoju portalu.

Moją misją jest dostarczane bezpłatnych treści o sepsie, sposobu leczenia, integracji środowiska chorych i ich rodzin.

Kogo poszukuję?

Poszukuję każdego kto ma trochę chęci i wolnego czasu. Jeśli posługujesz się poprawną polszczyzną w piśmie i sprawnie poruszasz się po internecie to chętnie przywitam Cię na pokładzie.


Osoby zainteresowane proszę o kontakt na adres e-mail: sepsabeztajemnic@gmail.com lub na numer telefonu: 602 72 32 62

Do usłyszenia/zobaczenia! 🙂

Social profiles
Close
Pytania? Zadzwoń