63-letnia aktorka była nieobecna w programie „The View” przez prawie miesiąc ze względu na problemy zdrowotne. Teraz gwiazda wyznała, że walczyła z zapaleniem płuc i sepsą i była bliska śmierci.

W materiale wideo powiedziała: „Cześć, to ja. Wciąż tu jestem. Jestem na nogach i działam. Nie doszłam do siebie tak szybko, jakbym chciała, ale wszystko ze mną w porządku. Nie umarłam.”

„Opowiem wam, co się wydarzyło. Miałam zapalenie płuc i sepsę. Miałam zapalenie obu płuc i miałam w nich płyn, a z moim ciałem działy się różne rzeczy. Byłam bliska opuszczenia tego świata. Dobra wiadomość jest taka, że przeżyłam.”

Gwiazda filmu „Kolor purpury” podziękowała swoim fanom za życzenia szybkiego powrotu do zdrowia i wyznała, że nawet osoby, które nie są jej fanami, dobrze jej życzyli.

Dodała: „Dziękuję za wszystkie życzenia powrotu do zdrowia. Dziękuję za wszystkie wspaniałe rzeczy, które mówili ludzie. Nawet osoby, które nie są moimi fanami, mówiły na mój temat miłe rzeczy. Wszyscy wiemy, że to się zmieni, gdy wrócę, ale na chwilę obecną jest wspaniale.”

Whoopi zasugerowała również, że opowie o swojej walce więcej, gdy wróci do programu.

W rozmowie ze współprowadzącą powiedziała: „Drogie panie, nie mogę się doczekać, aż was wszystkie zobaczę. To była interesująca historia i opowiem wam ją, gdy wszystkie zasiądziemy razem przy stole. Do zobaczenia wszystkim wkrótce.”

Social profiles
Close
Pytania? Zadzwoń